Wycieczka klas 1–3 do „Świerkowego Zacisza”
22 czerwca 2026
Uczniowie klas 1–3 SP spędzili pełen atrakcji dzień w „Świerkowym Zaciszu”. 

Były zabawy na świeżym powietrzu, tor przeszkód, wspólne smażenie kiełbasek oraz warsztaty, podczas których dzieci nauczyły się samodzielnie robić masło. To była wspaniała wycieczka pełna radości i nowych doświadczeń!
Учні 1–3 класів початкової школи провели чудовий день у «Świerkowe Zacisze». 

Було багато ігор та розваг на свіжому повітрі, смуга перешкод, смаження ковбасок, а також майстер-клас, де діти вчилися самостійно робити масло. Це був веселий та пізнавальний день.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-22 20:36 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-22 20:44 | przez: Irena Bukowska |
| Zmodyfikowano: | 2026-06-22 20:44 | przez: Irena Bukowska |
| Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Legnicy im. Bohdana Ihora Antonycza | |
| Odwiedziny: | 23 | |
Rejestr zmian
- [2026-06-22 20:44:02]Irena Bukowskai
- [2026-06-22 20:35:54]Irena Bukowskai
