Konkurs „Uwolnij się – żyj bez nałogów”
3 czerwca 2026
Uczennice z klasy 6 SP otrzymały nagrody w konkursie zorganizowanym przez Straż Miejska w Legnicy: „Uwolnij się – żyj bez nałogów”. Praca Liliany została wyróżniona a Yeva zdobyła II miejsce.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-03 16:49 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-03 17:58 | przez: Irena Bukowska |
| Zmodyfikowano: | 2026-06-03 17:57 | przez: Irena Bukowska |
| Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Legnicy im. Bohdana Ihora Antonycza | |
| Odwiedziny: | 44 | |
Rejestr zmian
- [2026-06-03 17:57:50]Irena Bukowskai
- [2026-06-03 16:47:56]Irena Bukowskai
